Comments: 20
 • #20

  Roberta (Monday, 09 March 2015 12:07)

  Ana, noriu Jums padekoti uz nuostabius auskariukus. Is mano padriku minciu ir noru, sukurete lukescius virsijancius auskarus. Segiu juos su dideliu malonumu ir kaskart jauciuosi ypatinga :)
  Didziausios sekmes kurybiniame darbe!

 • #19

  Jurga (Friday, 02 January 2015 15:07)

  Didziulis aciu uz nuostabu, originalu ir silta siurpriza, kuris skirtas nuo pat pradziu tik man! :). Man bus be galo smagu kasdien dziaugtis jusu-mano juvelyriniu stebukleliu!!!
  Silti linekjimai is uz juru mariu, Jurga

 • #18

  Aušrinė (Monday, 01 December 2014 08:21)

  Miela Ana, esat subtilaus, išskirtinio grožio kūrėja. Jaučiasi Jūsų meilė tam, ką darote. Tiesiog neatsidžiaugia širdis gavus Jūsų kurtą ''Angelėlį''! Jis - tobulas! Tarsi atspėjote mano mintis - mažai mergaitei su didele, pilna gerumo širdele. O tas gerumas, tarsi auksas liejasi iš jos aplink ją esantiems. Tikiu, kad taip ir bus. O ir pakabukas bus vienas mylimiausių :) Sėkmės Jums ir neišsenkamų kūrybos klodų. Tikiuosi, tai ne pasutinis kartas. Labai nuoširdus ir didelis Jums AČIŪ!!!

 • #17

  Dovilė (Sunday, 16 November 2014 13:40)

  Vyras man padovanojo nuostabų šios kūrėjos žiedą - neatitraukiu akių... Kruopštus darbas, gražus dizainas. Dėkoju juvelyrei!

 • #16

  Eglė (Friday, 05 September 2014 02:34)

  Ačiū labai už nuostabų žiedą.. labai džiaugiuosi jį turėdama.. Šiek tiek bijojau laukdama rezultato , nes vis galvojau ,o jei nepatiks? Bet žiedas nuostabus.. išjaustas, išturėtas..
  AČIŪ Jums

 • #15

  Vita (Tuesday, 26 August 2014 13:49)

  Labai noriu padėkoti už nuostabų žiedelį, dukrą gimtadienio proga tikrai pradžiuginot. Žiedas bus tikrai mėgstamas ir nešiojamas. Labai originalus ir skoningas darbas. Ačiū Jums! Sekmės kūrybiniame darbe. Tikiu, kad dar ne kartą su Jumis susisieksime :)

 • #14

  Vida (Thursday, 03 July 2014 02:50)

  Miela Ana,
  Ziedas fantastinis, atrodo kad jauti zmogu kuriam kuri papuosala...Linkiu neissenkancios fantazijos. Aciu uz zieda ir tikiuosi dar ne karta susitikti, ir dziaugtis kitais tavo darbais :)

 • #13

  Ingrida (Wednesday, 18 June 2014 01:34)

  Ana,
  nuoširdus ačiū už nudžiuginimą! Labai džiaugiuosi žiedu - rezultatas pranoko lūkesčius. Linkiu ir toliau džiuginti visus/visas savo darbais!

 • #12

  Genovaite Labanauskiene (Monday, 09 June 2014 15:21)

  Tikrai nuostabus darbai. Dirbiniai is sidabro, bet atrodo tokie lengvuciai. O svarbiausia, kad dvelkia siluma is siu dirbiniu. Sekmes tolimesneje kuryboje ir aciu uz meile bei siluma, kuria idedate i tuos darbus.

 • #11

  Vilma (Saturday, 07 June 2014 15:37)

  Dekoju uz isskirtinius ir labai mielus auskarus! Su jais ir pati jauciuosi isskirtine, todel: tegul niekada nepritruksta ideju ir polekio! Aciu!!!

 • #10

  Nadezda (Wednesday, 29 January 2014 05:10)

  Miela Ana,
  vakar nusipirkau auskariukius, jie tikrai šaunūs, padaryti su dideliu skoniu ir meile. Gyvai viskas atrodo kur kas įdomiau, negu nuotraukose.
  Norisi palinkėti autorei neišsenkančios fantazijos kūryboje ir naujų gražių darbų. Sekmės jums!

 • #9

  Laura (Thursday, 23 January 2014)

  Ana,
  laukiau pakabuko su granatu nekantriai, galvojau, kaip gi jis atrodys kabėdamas ant kaklo (juk žinia, kartais nuotraukose atrodo vienaip, o pasipuošus kitaip), bet pakabukas realybėje atrodo dar geriau, nei nuotraukoje. Ačiū už nudžiuginimą! Linkiu ir toliau džiuginti visus/visas savo darbeliais :)

 • #8

  Vaida (Wednesday, 08 January 2014 14:34)

  Šiandien sulaukiau savo nuostabiųjų gintaro auskariuku ir prabangaus gintarinio pakabuko!!!
  Gintaro auskariukus įsisegiau ir negalėjau išsiskirti :)
  Tiesa neatsilaikiau ir prieš auskariukus su oniksais - lašiukais. Jau nuotraukose ir rankose jie išskirtiniai, o ka jau kalbėti kai įsisegi!!! Tiesiog nuostabu!!!
  Esu paprasčiausiai labai patenkinta ir laiminga radusi šią talentingą juvelyrę, ačiū Jums Ana!!
  Gal ir karojuosi, bet kitą kart gana sunku išsakyti tiek daug teigiamų minčių ir emocijų :)
  Didžiausios Jums sekmės ir svarbiausia neišsenkančios kūrybos.

 • #7

  Laimona (Wednesday, 01 January 2014 04:51)

  Labai labai dėkinga nuostabiai juvelyrei Anai. Laimėta Kalėdinėje loterijoje nuolaida sidabriniam žiedeliui su ametisto akim labai mane pradžiugino. Žiedas tobulas. Tikrai. Sakau tai be jokio pataikavimo. Darbas atliktas labai preciziškai. Jaučiasi, kad įdėta daug šilumos, pastangų. Dydis atitiko idealiai. Labai patogiai jaučiasi ant piršto. Grožis pasakiškas. Darbas išskirtinis, originalus. Labai tikiuosi, kad ir ateityje įsigysiu Anos kūrinių. Ačiū, Jums, Ana. Sėkmės kūryboje. Jūs nuostabi kūrėja. ;)

 • #6

  Ramunė (Saturday, 28 December 2013 10:43)

  Oi tai ačiū už auskarėlius! Nustebinot, apstulbinot, nudžiuginot, pritrenkėt!!! Dabar galėsiu džiaugtis savo komplektėliu ir šalikų bei aukštų apykaklių metu :).
  Dar noriu pasidžiaugti tuo, kad žiedas ir pakabutis jau tikrai pas mane ne trumpą laiką, bet idealiai parinkot akmenukų atspalvį ir metalas nė trupučio nesiskiria.
  Nuoširdžiai Jums dėkoju ir iki kitų pasimatymų

 • #5

  Iwona (Tuesday, 17 December 2013 11:26)

  Širdingai ačiū už nuostabų žiedą.Labai gerai sudėrinos spalvos ir faktūros.Gavosi tikrai originalus ir labai elegantiškas papuošalas.Tai tikrai viena geriausiu mano investiciju.Žinau Ana, kad Tavęs dar laukia daug gražių darbų!

 • #4

  Rita D (Thursday, 17 October 2013 16:35)

  Dėkoju už unikalų žiedą,
  kuris žavingai puošia mano ranką.

  linkiu sėkmės darbe ir kūryboje :)

  lauksiu nauju darbeliu

 • #3

  Inga (Monday, 07 October 2013 14:26)

  Labai dziaugiuosi savo ziedeliu - nuostabus ispildymas , tikrai pranoko mano lukescius . Aciu :)

 • #2

  Ramune (Friday, 27 September 2013 12:21)

  Labai grazus ir mieli darbai, kuriuos isigijau :) aciu!

 • #1

  Dalia (Monday, 23 September 2013 16:08)

  Dar kartelį ačiū už nuostabų krikštynų angeliuką dukrytei. Kuo didžiausios sėkmės.

Note: Please fill out the fields marked with an asterisk.